Брати з «Качиних історій» – не ті, ким здаються

Думаєте, це Крячик, Квачик і Кручик? Не зовсім…

Нині племінників Скруджа МакДака ми знаємо як Крячика, Квачика і Кручика. Такі імена брати-каченята отримали в українському дубляжі відомого мультсеріалу «Качині історії». Ви також можете їх знати як Біллі, Віллі та Діллі за російським дубляжем. Втім, в оригіналі імена цих персонажів звучать геть не так, а саме:

Х’юї, Д’юї та Луї

Та це не завадило їм перетворитися в інших країнах на, скажімо, Угуїньйо, Зезіньйо та Луїсіньйо. Вони ж Рірі, Фіфі та Лулу. Або Бубік, Дулік, Кулік. Словом, у кожній країні племінники Скружа називаються по-іншому. Як саме? Погляньте на спеціальну карту Європи (вона збільшується) – і дізнаєтеся.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень