Бомби впали на Рівненщині. Білорусь спростовує провокацію кацапів і називає це фейком

Росія намагається повноцінно втягнути Білорусь у війну проти України

Вирва від бомби. Фото ілюстративне
Вирва від бомби. Фото ілюстративне

Винищувачі терористичної росії сьогодні вчинили провокацію. Літаки вилетіли з аеродрому Білорусі і зайшли на територію України.

Обстрілявши Білорусь із території України вони планують виправдати використання білоруської армії у війні проти нашої держави. Про план провокації сьогодні вкотре попередив міністр оборони України Олексій Резніков.

Бомби впали в полі поблизу одного з сіл колишнього Сарненського району Рівненської області.

 

На щастя, постраждалих немає, ушкоджень зазнала лінія електропередач, повідомив голова Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль.

Мережі мають відновити найближчим часом.

Водночас Міноборони Білорусі назвало фейком інформацію про удар по білоруському селу.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень