![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Залучивши власних спеціалістів
Вже незабаром у Рівнеради з’явиться новий сайт. Розробкою веб-ресурсу понад півроку займаються ІТ-спеціалісти міськради. Процес довготривалий, однак суттєво економить бюджетні кошти, запевнив ініціатор оновлення сайту Сергій Паладійчук.
На створення порталу поки що витратили трохи більше 30 тисяч гривень, у той час як сторонні ІТ-спеціалісти просили за таку ж роботу близько мільйона. Ці кошти пішли на розробку дизайну веб-ресурсу.
Ще близько 15-20 тисяч у міській раді передбачили на преміювання власних фахівців, які нині займаються розробкою нового порталу.
Вже до початку літа його повинні запустити у тестовому режимі. Це буде портал, яким рівнянам буде зручно користуватись, запевнив секретар Рівнеради Сергій Паладійчук:
Це новий сайт написаний «з нуля». Навіть не сайт, а більше портал – площадка для громадян. Ми дали доручення нашим спеціалістам з ІТ-відділу. Вони займаються цим у додаток до щоденної роботи, тому це довго - десь 7 чи 8 місяців уже триває процес.
Зараз роботи на фініші. Сподіваюся, що до середини травня – початку червня ми викладемо його в Інтернет у тестовому режимі. Можливо, ще буде якийсь процес адаптації і його вдосконалення і десь ближче до кінця літа сайт уже буде повністю у робочому стані.
При цьому, теперішній сайт міської ради функціонуватиме, доки спеціалісти не переконаються у стабільній роботі нового.
Між тим, у перспективі на оновленому порталі міської ради з’являться «Кабінети рівнян» - для ефективнішого використання сайту мешканцями Рівного. Проте поки що – це тільки плани.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК