Близько мільйона гривень Рівне зекономило на новому сайті міськради

Залучивши власних спеціалістів

Вже незабаром у Рівнеради з’явиться новий сайт. Розробкою веб-ресурсу понад півроку займаються ІТ-спеціалісти міськради. Процес довготривалий, однак суттєво економить бюджетні кошти, запевнив ініціатор оновлення сайту Сергій Паладійчук.

На створення порталу поки що витратили трохи більше 30 тисяч гривень, у той час як сторонні ІТ-спеціалісти просили за таку ж роботу близько мільйона. Ці кошти пішли на розробку дизайну веб-ресурсу. 

 

Ще близько 15-20 тисяч у міській раді передбачили на преміювання власних фахівців, які нині займаються розробкою нового порталу.

Вже до початку літа його повинні запустити у тестовому режимі. Це буде портал, яким рівнянам буде зручно користуватись, запевнив секретар Рівнеради Сергій Паладійчук:

Це новий сайт написаний «з нуля». Навіть не сайт, а більше портал – площадка для громадян. Ми дали доручення нашим спеціалістам з ІТ-відділу. Вони займаються цим у додаток до щоденної роботи, тому це довго - десь 7 чи 8 місяців уже триває процес. 

 

Зараз роботи на фініші. Сподіваюся, що до середини травня – початку червня ми викладемо його в Інтернет у тестовому режимі. Можливо, ще буде якийсь процес адаптації і його вдосконалення і десь ближче до кінця літа сайт уже буде повністю у робочому стані.

При цьому, теперішній сайт міської ради функціонуватиме, доки спеціалісти не переконаються у стабільній роботі нового.

Між тим, у перспективі на оновленому порталі міської ради з’являться «Кабінети рівнян» - для ефективнішого використання сайту мешканцями Рівного. Проте поки що – це тільки плани.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень