Блокпости на кордонах з іншими областями: чи встановлять такі на Рівненщині

Область до цього готова

Блокпости на кордонах Рівненщини з іншими областями, де вимірюватимуть температуру всім, хто в'їжджає чи виїжджає з регіону,  встановлювати поки не будуть.

Про це розповів заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко:

Зважаючи на транзитний потік і на те, що нині в області не обмежуємо економічну активність для переробних та всіх інших підприємств, які складають основу економіки,  ми ухвалили рішення про те, що до виникнення крайньої потреби встановлювати блокпости не будемо.

Втім, керівництво області все ж розглядає  можливість встановлення пропускних пунктів, де проводитимуть температурний скринінг.

Ігор Тимошенко також зазначив, що деякі регіони активно практикують закриття кордонів з іншими областями. Однак на Рівненщині поки контролюватимуть локальні ситуації.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень