Блокпости по всій Україні «тануть на очах»: МВС суттєво зменшує їх кількість

Лишили всього близько 1500, але й цього, схоже, забагато

Кількість блокпостів на дорогах України скоротили до 1,5 тисячі, заявив сьогодні очільник МВС Денис Монастирський. Забирали лише непотрібні - ті, що ускладнювали пересування, марнуючи дорогоцінний час, зауважив міністр.

– Щодо тих, умовно «авторизованих» блокпостів, перелік їх буде занесений у спеціальний наказ головнокомандувача ЗСУ, перша редакція якого була вже видана на минулому тижні.

 

Сьогодні або завтра має бути розширений перелік по всій країні інших блокпостів, - зауважив Денис Монастирський.

Крім того, каже, фахівці, яких долучили до цієї роботи, вважають, що оптимальна кількість блокпостів на основних шляхах та у містах повинна становити 800 штук.

Однак вони повинні бути оснащені, відповідно до усіх правил формування блокпоста. А чітку роботу та координацію мають забезпечувати представники Нацполіції - спільно з ТрО та Нацгвардією.

Але саме поліцейські будуть головними і будуть формувати роботу на цих блокпостах, - зауважив міністр.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень