Благодійному фонду «Скарбниця Надії» - 10 років! Сьогодні буде гучне святкування (ЧАС і МІСЦЕ)

На всіх охочих долучитися до заходу чекають розваги та майстер-класи, смачна їжа і катання на Дракарі

На фото - керівниця БФ "Скарбниця Надії" Мар'яна Рева
На фото - керівниця БФ "Скарбниця Надії" Мар'яна Рева

Святкування відбудеться сьогодні, 16 травня, у парку історичної реконструкції Городище Оствиця, що на березі Басівкутського озера у Рівному.

На гостей там чекатимуть із 15-ї до 21-ї години, повідомляє БФ «Скарбниця Надії».

Ми приготували для вас майстер-класи для дітей, шоу мильних бульбашок, батути, аква-грим, мехенді, розваги від лікарняних клоунів, гарні фотозони, благодійний аукціон, майстер-класи.

 

Протягом свята можна буде замовити катання на човні дракарі та придбати смачну їжу, - пишуть організатора свята.

Повідомляється, що з 18.00 до 21.00 на Оствиці проходитиме концерт за участю багатьох рівненських виконавців, а завершувати його буде Ашхен Арутюнян - донька Героя Небесної сотні Георгія Арутюняна.

Крім того, наприкінці вечора на гостей чекатиме вогняне шоу.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень