ON-LINE

БК «Рівне» представив своїх спонсорів

п'ятниця, 05 жовтня 2018

Напередодні старту нового сезону Баскетбольний клуб «Рівне» презентував нових спонсорів команди, а також подякував усім тим, хто підтримує клуб від моменту його заснування. Президент БК «Рівне» Сергій Ліщук висловив вдячність обласній та міській владі, а також компаніям-партнерам, які повірили у відродження баскетболу в Рівному. Нагадаємо, жіноча команда в дебютному сезоні виборола «бронзу» Суперліги, а чоловіки потрапили у четвірку найкращих Вищої ліги.

Виконання поставлених завдань у новому сезоні було б неможливим без залучення фінансової підтримки. Хоч левова частка бюджету клубу формується завдяки бюджетним коштам міста та області, але завжди приємно, коли компанія однодумців розширюється завдяки фінансово-успішним людям, які розуміють важливість розвитку спорту в місті та не на словах, а на ділі допомагають у відродженні та становленні баскетболу у Рівному.

Власник компанії «КТС» Михайло Шматов

З цього сезону до колективу підтримки БК «Рівне» долучилися такі відомі бренди, як мережа магазинів комп’ютерної техніки «КТС», інтернет-магазин спортивного одягу «Slam City», виробник високоякісних металопластикових конструкцій ТМ «Epsilon» , Клесівський кар’єр нерудних копалин «ТехноБуд» та ТЦ «Злата Плаза».

Представник компанії виробника високоякісних металопластикових конструкцій «Epsilon»

Директор клесівського кар’єру нерудних копалин «ТехноБуд» Олександр Ковальчук

Керівництво та представників вищезгаданих компаній представили іншим партнерам та спонсорам БК «Рівне», які підтримують клуб з перших днів існування – це компанія «AutoPlus», ТМ Spele, компанія «Полісся-Трейд», спільне українсько-чеське підприємство «PST Ukraine», магазин меблів «Baltic House», ТМ Futbolki.net, ТМ Espresso LAB, поліграфічна компанія «VPM Поліграф», виробник спортивного одягу «Gera», Медико-діагностичний центр «Експерт».

Власник та директор інтернет-магазину спортивного одягу «Slam City» Віктор Поліщук

Усі партнери та спонсори клубу змогли познайомитися один з одним, а також поспілкуватися у неформальній обстановці. Президент БК «Рівне» Сергій Ліщук кожному з них вручив атрибутику клубу та запрошення на матчі.

Нагадаємо, що вже цими вихідними, 6 та 7 жовтня, чоловіча команда БК «Рівне» проведе перші матчі нового сезону Вищої ліги. На своєму майданчику підопічні Михайла Переверзія прийматимуть баскетбольний клуб «Старий Луцьк». У суботу поєдинок розпочнеться о 17:00, а в неділю о 13-ій годині.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено пенсійне посвідчення

    У Рівному знайдено пенсійне посвідчення на ім'я Михалюк Володимир. Звертатися у касу...
  • Знайдено пенсійне посвідчення

    Знайдено пенсійне посвідчення на ПІБ Андреєва О. С.
  • У Рівному шукають власників свідоцтва про шлюб і техпаспорта

    У Рівному у кав’ярні за адресою Кавказька, 2 відвідувачі залишили документи....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного