ON-LINE

БК «Рівне» збільшує кількість команд

понеділок, 17 вересня 2018

Чотири команди замість двох представлятимуть баскетбольний клуб «Рівне» у новому сезоні чемпіонату України.

До основних жіночої, яка і надалі гратиме в Суперлізі, та чоловічої, яка боротиметься у Вищій лізі, тепер приєднаються й дублюючі склади, які виступатимуть у нижчих лігах.

Рівненська баскетбольна команда з рівненських вихованців - це стратегія, яка себе виправдала у минулому сезоні і яку вдосконалюватимуть в поточному, - розповів на традиційній передсезонні прес-конференції президент БК «Рівне» Сергій Ліщук.

Головне завдання дублюючих команд на сезон –максимально готувати молодих місцевих баскетболістів та баскетболісток для головних команд.

Щодо головних команд, то на цей сезон в БК «Рівне» вирішили зробити акцент на чоловічому складі. Їхнє завдання - здобути медалі Вищої ліги. А от у жіночій команді будуть робити ставку на награванні молоді. Будуть і досвідчені баскетболістки за якими мають тягнутися інші, і такий сплав молодості та досвіду принесе не лише дивіденди в майбутньому, а й результат цього сезону. Працювати з жіночою командою буде тренер національної збірної U-16 Валерій Жартун, - повідомляє офіційний сайт БК «Рівне».

А завтра, 18 вересня, у Спорткомплексі на Фабричній о 19:00 відбудеться презентація новачків і відкрите тренування команд.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Робота

    Робота. Ескаваторник. У Рівному. На будівництво. Висока оплата, постійна...
  • Знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук

    У Рівному знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук Валерій. Власник документу омже...
  • Знайдено іноземні документи

    Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного