Бійців ООС з Рівненщини просять звернутися до водоканалу

Для того, щоб їм не нараховували пеню за заборгованість

Захисникам України, які перебувають у зоні проведення операції об’єднаних сил, не нараховуватимуть пеню за воду у разі заборгованості. Однак водоканал не має такого переліку військових, тому підприємство просить громадян надати відповідні дані до служби водоканалу, що розташована у районі 12 школи, повідомив в ефірі Радіо Трек заступник директора з комерційної діяльності «Рівнеоблводоканалу» Микола Ткачук:

- Військовослужбовцям, які перебувають у зоні проведення операції об’єднаних сил, їм законом не передбачено нарахування пені. Однак ми цих споживачів ідентифікувати не можемо. Тож для того, щоб їм пеню не нараховували, потрібно звернутися до нас за адресою: м. Рівне, вулиця І. Вишенського, 6 – служба обліку і реалізації води.  

Нагадаємо, як повідомляв водоканал, з 21 травня вони нараховуватимуть штрафи за заборгованість відповідно до нової редакції закону «Про житлово-комунальні послуги».

Читайте також: Пеня за комуналку: коли і скільки доведеться платити рівнянам

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень