Біля школи № 15 у Рівному валяються дерева (ФОТО)

На дорозі

На це звернув увагу депутат міської ради Назарій Поліщук, який курує комісією міського господарства. Депутат повідомив про зрізані дерева на території управління лісовго господарства, що навпроти 15 школи. Світлину, яку виклав у соціальні мережі, він підписав так:

На території управління лісового господарства поспилювали усі дерева. Не віриться, що всі вони були аварійні, можливо, профільне управління прагне відповідати рівню втрат деревостану, адже на Рівненщині цей показник рекордний в Україні. На фото робітники валять останнє велике дерево, поки лишилася одинока туя.

Згодом речник обласного управління лісового та мисливського господарства Світлана Горошко повідомила:

Так, на території Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства працівники Тресту зеленого господарства (не лісівники) зрізали шість дерев. Які попередньо обстежила спеціальна комісія (не лісівники:)). За їі висновками «окремі дерева були у незадовільному стані, окремі досягли вікової межі», частина в аварійному стані.

 

Нагадую всім, хто «турбується» про дерева, що поруч навчальний заклад, ходить багато дітей. Про випадки падіння дерев, і на дитячі візочки в тому числі, сподіваюся, пам’ятають усі. Тому, мабуть, краще попередити лихо. 

 

Роботи зі зрізання дерев проводили працівники Тресту, деревину забрали на потреби міста (якщо кому цікаво). Територію управління далі впорядкують і посадять нові, молоді насадження. Ось, власне, і все. Ми теж хочемо, щоб все було гарно і безпечно!

Нагадаємо, в місті почали зрізати дерева у різних місцях. Втім мешканці міста повідомляють, що ті дерева, які на їх думку є справді аварійними, не чіпають.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень