На Острожчині від початку року втричі зросла площа ушкоджених соснових насаджень

Мешканці району переймаються через вирубку дерев

Через зміни клімату, зниження рівня ґрунтових вод, ослаблення дерев і поширення шкідників відбувається масове всихання хвойних насаджень. Лісівників змушені проводити суцільні санітарні рубки.

З початку року площа ушкоджених соснових насаджень в Острозькому лісгоспі збільшилася майже втричі. На сьогодні 60 га лісу потребує проведення суцільних санітарних рубок. Темпи всихання, шкідників, що нищать дерева, лісівники продемонстрували безпосередньо на лісовій ділянці, яка пошкоджена хворобами, і де відбуваються заходи з оздоровлення лісових насаджень.

[media=71307]

За словами директора «Острозького лісгоспу» Михайла Крука,  суцільні санітарні рубки проводяться лише після отримання дозволів та проведення обстежень спеціальними комісіями, до роботи в яких будуть обов’язково запрошувати представників територіальних громад.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень