На Острожчині від початку року втричі зросла площа ушкоджених соснових насаджень

Мешканці району переймаються через вирубку дерев

Через зміни клімату, зниження рівня ґрунтових вод, ослаблення дерев і поширення шкідників відбувається масове всихання хвойних насаджень. Лісівників змушені проводити суцільні санітарні рубки.

З початку року площа ушкоджених соснових насаджень в Острозькому лісгоспі збільшилася майже втричі. На сьогодні 60 га лісу потребує проведення суцільних санітарних рубок. Темпи всихання, шкідників, що нищать дерева, лісівники продемонстрували безпосередньо на лісовій ділянці, яка пошкоджена хворобами, і де відбуваються заходи з оздоровлення лісових насаджень.

За словами директора «Острозького лісгоспу» Михайла Крука,  суцільні санітарні рубки проводяться лише після отримання дозволів та проведення обстежень спеціальними комісіями, до роботи в яких будуть обов’язково запрошувати представників територіальних громад.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень