Білоруси зі шліфмашинами та фрезами ріжуть стіну на кордоні з Польщею

Причому роблять це білоруські прикордонники

Польські прикордонники виявили, що білоруські службовці використовують спеціальні інструменти для того, щоб створювати дірки у «стіні» на кордоні.

Через них на територію Польщі переходять мігранти.

Як випливає зі свідчень затриманих на польській стороні мігрантів, білоруські службовці не тільки підвозять мігрантів під кордон, але також намагаються допомогти їм обійти заходи безпеки, — сказала в інтерв’ю РАР речниця Прикордонної служби Анна Міхальська.

Мігранти розповіли, що після прибуття на кордон їх залишили у кущах, а в цей час офіцери руйнували охорону спецзасобами. Білоруси використовували кутові шліфувальні машини, спеціалізовані фрези, професійні робочі рукавиці.

Через такий проріз білоруські служби пропускають групи по 2-5 осіб, лише на заболочених територіях випускають трохи більші групи, — сказала Міхальська.

Попри те, що білоруські прикордонники намагаються пошкодити стіну, вона залишається ефективним захистом.

За словами речниці Прикордонної служби, останнім часом кількість спроб нелегального перетину польсько-білоруського кордону зменшилася вдесятеро — з 800 до 80 спроб на день. Це означає, що проєкт себе виправдав.

Що відомо про стіну на польсько-білоруському кордоні?

Лише нещодавно Польща закінчила будівництво 186-кілометрової огорожі на польсько-білоруському кордоні. Над проектом почали працювати одразу після кризи мігрантів, яка виникла на кордоні минулого року. Переважно це були люди з Близького Сходу, які намагалися перетнути польський кордон з Білорусі, потрапивши таким чином до ЄС.

Окрім п’ятиметрової стіни зі сталевих прольотів, поляки будують на кордоні з Білоруссю електронні системи спостереження, які охоронятимуть загалом 202 кілометри. Вони мають бути готові до середини вересня.

 Джерело: Ukraina.pl

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень