Безпрецедентне рішення українського МЗС: пропозиція роботи з тривалим виїздом за кордон
Перевагу надаватимуть жінкам
Вакансії з широкими можливостями повідомив голова українського МЗС Дмитро Кулеба. Міністерство відкрило 21 вакансію для людей із вищою освітою.
Це робота послом у різних країнах світу. Вперше в Україні шукають людей не тільки з дипломатичних відомств, але й буквально – на стороні. Це непросте рішення, але через кадровий голод інших варіантів було не багато.
Особливо складно з пошуком кандидатів на посади Послів. Шукаю їх в дипломатичній системі. Шукаю в бізнес-середовищі. Шукаю серед науковців. Але зростають і темпи нашої дипломатичної експансії, зокрема в Африці. Тому понад два десятки країн досі без Послів. Єдиний спосіб пришвидшити ці процеси — приймати нестандартні рішення.
Тому ми йдемо на безпрецедентний крок - створюємо відкритий механізм, який дозволяє і дипломатам зсередини системи, і людям зовні запропонувати свою кандидатуру на посаду Посла. Відповідна сторінка вже створена на сайті МЗС у розділі “Вакансії”, - пише Дмитро Кулеба.
За великим рахунком МЗС вперше відкриває двері, аби кожен мав рівні можливості спробувати стати сильним менеджером, які зараз так потрібні нашій країні у світі.
Кулеба каже, що зараз особлива увага до країн Африки, а тому подача заявки саме в ці країни автоматично підвищує шанси.
Крім того, за умови рівних професійних показників, я надаватиму перевагу жінкам. Просто тому, що дипломатія була багато десятиріч несправедлива щодо кар’єрного зростання жінок.
У переліку вакансій немає місць у Китаї, Індії та Бразилії. Очільник МЗС пояснює, що вже вніс на розгляд Президента України кандидатури послів у цих країнах.
Усі вакансії є на сайті МЗС у розділі «Вакансії». Наразі 21 країна Європи, Латинської Америки, Африки, Близького Сходу, Південного Кавказу та Південно-Східної Азії. Аналізуйте, зважуйте, ухвалюйте рішення. З кращими з кращих зв’яжеться HR-служба МЗС.
Наразі здійснюється пошук кандидатів на посади послів у таких країнах (перелік постійно оновлюється):
- Алжирська Народна Демократична Республіка;
- Республіка Ангола;
- Республіка Ботсвана;
- Республіка Вірменія;
- Республіка Гана;
- Демократична Республіка Конго;
- Федеративна Демократична Республіка Ефіопія;
- Республіка Ірак;
- Ісламська Республіка Іран;
- Республіка Кот-д’Івуар;
- Ліванська Республіка;
- Малайзія;
- Республіка Мозамбік;
- Королівство Норвегія;
- Султанат Оман;
- Республіка Руанда;
- Республіка Судан;
- Об'єднана Республіка Танзанія;
- Республіка Філіппіни;
- Чеська Республіка.
Радіо Трек: НОВИНИ