ON-LINE

Безплатні діагностику та лікування просять для рідних АТОвців. Депутати вагаються

вівторок, 20 серпня 2019
Бо вважають, що не вистачить грошей

Фото з сайту Рівненського обласного діагностичного центру

Питання це порушили на засіданні медичної комісії облради. Адже отримали кілька звернень з проханням надати можливість обстежуватися і лікуватися в обласному діагностичному центрі  рідним учасників АТО за кошти, виділені з обласного бюджету.

Раніше депутати вирішили надати 500 тисяч гривень діагностичному центру на такі послуги лише АТОвцям і рідним загиблих в АТО. А на засіданні цієї комісії заступник головного лікаря діагностичного центру Мирослав Решота розповів, що цих пів мільйона вистачить на близько 1000 осіб. І нагадав:

Ми маємо договір співпраці, підписаний обласною радою, нами і Міністерством, пов’язаним з ліквідацією АТО, що ми маємо обслуговувати всіх: учасників АТО і членів їхніх родин.

За словами Мирослава Решоти, нині діагностичний центр не може повністю виконувати цей договір співпраці і надавати послуги членам родин учасників АТО. Уточнив, що під членами родин вони мають на увазі лише батьків і дітей.  

Мирослав Решота

Заступник  голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко нагадала, що кошти з обласного бюджету на такі послуги потрібні лише до кінця цього року. Адже з 2020 року гроші на надання послуг з діагностики і лікування  надаватиме мед закладам Національна служба здоров’я на кожного конкретного пацієнта.   

Голова комісії Геннадій Шевченко запропонував залишити рішення цього питання бюджетній комісії.

Але, за пропозицією заступника начальника облуправління охорони здоров’я Ігоря Добровольського, депутати вирішли доручити доопрацювати це питання профільному управлінню і підрахувати, які суми потрібні, щоб за кошт обласного бюджету змогли лікуватися і обстежуватися рідні АТОвців.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено ID-картку на прізвище Гаврильчук

    У Рівному в районі обласної лікарні знайдено ID-картку на прізвище Гаврильчук...
  • Втрачений техпаспорт на автомобіль

    Загублений техпаспорт від автомобіля SKODA Octavia  на польській...
  • У районі Басового Кута загубився цуцик

    Загубився цуцик, схожий на лабрадора. В районі Басівкута, вул....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного