Безхатченків у Рівному «переселили», аби звільнити місце для дитсадка

Тепер притулок у новому приміщенні, а на старе чекає капремонт

Притулок для безхатченків переїхав на нове місце, аби звільнити місце для дитсадка. Нагадаємо,  вчора у Рівному відкрили «Центр з надання соціальних послуг». З Дубенської, 71 його перенесли на Жоліо Кюрі, 21. Все для того, аби зробити в приміщенні на Дубенській дитсадок на кілька сотень дітей, говорить голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко:

Ми навмисне це робили, аби звільнити місце під дитячий садочок. Це величезний дитячий садочок. Його відкриття наближує нас до того часу, коли ми повністю вирішимо питання черги до дитячих садочків.

Як зазначив Муляренко, в черзі до дитячих садочків у Рівному "стоять" близько трьох тисяч дітей. Управління освіти протягом 15 років здавало приміщення на Дубенській в оренду обласним закладам соціального спрямування. Проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт в будівлі нині на експертизі. Потім місто визначиться з датою початку робіт.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень