Безхатченків у Рівному «переселили», аби звільнити місце для дитсадка

Тепер притулок у новому приміщенні, а на старе чекає капремонт

Притулок для безхатченків переїхав на нове місце, аби звільнити місце для дитсадка. Нагадаємо,  вчора у Рівному відкрили «Центр з надання соціальних послуг». З Дубенської, 71 його перенесли на Жоліо Кюрі, 21. Все для того, аби зробити в приміщенні на Дубенській дитсадок на кілька сотень дітей, говорить голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко:

Ми навмисне це робили, аби звільнити місце під дитячий садочок. Це величезний дитячий садочок. Його відкриття наближує нас до того часу, коли ми повністю вирішимо питання черги до дитячих садочків.

Як зазначив Муляренко, в черзі до дитячих садочків у Рівному "стоять" близько трьох тисяч дітей. Управління освіти протягом 15 років здавало приміщення на Дубенській в оренду обласним закладам соціального спрямування. Проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт в будівлі нині на експертизі. Потім місто визначиться з датою початку робіт.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень