Без поділу на «своїх» і «чужих»: Ощадбанк зняв ліміти та скасував комісію на зняття готівки

Це нововведення стосується клієнтів усіх українських банків, які користуються банкоматами Ощаду

Державний «Ощадбанк» скасував комісії на зняття готівки у своїх банкоматах з карток усіх банків. Про це повідомили у пресслужбі фінустанови.

Для тих громадян, хто бажає зняти готівку, є хороша новина: тепер ви можете зробити це в будь-якому банкоматі «Ощадбанку» без комісії. І не важливо - з картки «Ощаду» чи з будь-якої іншої картки. Відтепер у наших банкоматах немає чужих карток, - йдеться у повідомленні.

Наголошується, що рішення пов’язане з кризовою ситуацією в енергетиці, яка викликала підвищений попит на готівку і тимчасові проблеми з функціонуванням банкоматних мереж.

Саме тому «Ощадбанк» прирівняв ліміти зняття готівки з карт інших банків до відповідних лімітів, які застосовуються до власних карток банку, кажуть у компанії.

Тепер клієнт будь-якого банку зможе зняти готівку у банкоматній мережі Ощаду в обсязі 50 тис. грн з однієї картки на добу.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень