Бетонну огорожу, яку бояться рівняни, планують ремонтувати першочергово

Чекають на гроші

Аварійну бетонну огорожу на вулиці Олени Теліги біля військового госпіталю планують відремонтувати за гроші з обласного бюджету.

У 2018-му році Рівненська обласна рада, яка в серпні взяла шефство над госпіталем, планує виділити госпіталю майже півмільйона гривень у рамках програми шефства.

Нагадаємо, на похилі бетонні плити на вулиці Олени Теліги постійно скаржаться люди. Минулого тижня військовим про це вже вкотре нагадали, каже заступник командира військової частини, до якої відноситься госпіталь? Іван Підопригора:

Знову прибуло телебачення, щось там знімає, фотографує. Я вийшов. Питаю: "Ви це робите, аби нас, як то кажуть «нахилити» чи щось допомогти?". Вони говорять, що до них звернулась громадськість, кажуть, що цей паркан в аварійному стані та загрожує здоров’ю і життю людей.

Крім цього, серед головних питань – це оновлення в  госпіталі лабораторного обладнання та встановлення огорожі навколо окремих корпусів, втім, про це думатимуть після того, як відремонтують плити на Олени Теліги.

Головний лікар госпіталю раніше казав у коментарі Радіо Трек, що вартість заміни плит становитиме близько 50 тисяч гривень. Виділення ж півмільйона військовій частині комісія погодила. Тепер лишається, аби питання розглянули на сесії обласної ради, яка пройде 1-го грудня. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень