ON-LINE

Бетонну огорожу, яку бояться рівняни, планують ремонтувати першочергово

понеділок, 27 листопада 2017
Чекають на гроші

Аварійну бетонну огорожу на вулиці Олени Теліги біля військового госпіталю планують відремонтувати за гроші з обласного бюджету.

У 2018-му році Рівненська обласна рада, яка в серпні взяла шефство над госпіталем, планує виділити госпіталю майже півмільйона гривень у рамках програми шефства.

Нагадаємо, на похилі бетонні плити на вулиці Олени Теліги постійно скаржаться люди. Минулого тижня військовим про це вже вкотре нагадали, каже заступник командира військової частини, до якої відноситься госпіталь? Іван Підопригора:

Знову прибуло телебачення, щось там знімає, фотографує. Я вийшов. Питаю: "Ви це робите, аби нас, як то кажуть «нахилити» чи щось допомогти?". Вони говорять, що до них звернулась громадськість, кажуть, що цей паркан в аварійному стані та загрожує здоров’ю і життю людей.

Крім цього, серед головних питань – це оновлення в  госпіталі лабораторного обладнання та встановлення огорожі навколо окремих корпусів, втім, про це думатимуть після того, як відремонтують плити на Олени Теліги.

Головний лікар госпіталю раніше казав у коментарі Радіо Трек, що вартість заміни плит становитиме близько 50 тисяч гривень. Виділення ж півмільйона військовій частині комісія погодила. Тепер лишається, аби питання розглянули на сесії обласної ради, яка пройде 1-го грудня. 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено посвідчення учасника бойових дій

    У Рівному знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Трачук...
  • Знайдено документи на Титарчук

    Знайдено документи на прізвище Титарчук Микола. Тому, хто загубив, прохання...
  • Загублено документи на Сакур

    Вчора, 28 січня, було загублено гаманець з документами на прізвище Сакур...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного