Берег Басівкутського озера виставлять на аукціон

Нагадаємо, саме тут товариство «Аквадром» хоче облаштувати вейк-парк з водними розвагами

Берег Басівкутського озера виставлять на аукціон, де буде продано право оренди на земельну ділянку на 25 років. Нагадаємо, саме тут товариство «Аквадром» хоче облаштувати вейк-парк з водними розвагами.

А стосовно долі так званого «солдатського пляжу» у Рівному навіть проводилися громадські слухання. Вони засвідчили, що громада Басового кута не проти появи парку водних розваг. Тож той, хто виграє аукціон, той і облаштовуватиме водні атракціони. Тобто, однозначно говорити, що водний парк у Рівному буде – поки зарано, говорить Володимир Хомко:

 

- Громадські слухання були і  «дали добро», оскількі громадські слухання дали позитивний результат, ми дозволили цю земельну ділянку виставити на аукціон. Поки що можна з впевненістю лише сказати, що земельна ділянка буде виставлена на аукціон, а що далі буде - поки ми гарантувати не можемо. Чи хтось візьме її з аукціона - не відомо, і чи побудує - не відомо. Але ми хочемо цього. Той, хто виграє (аукціон, - ред.), той буде будувати парк розаг.

 

Варто також зауважити, що за пропозиціями депутатів земельну ділянку виставили на аукціон з певними умовами: оренда землі на 25 років і без продажу алкогольних напоїв.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень