Бенінказа та мелотрія: Мешканець Рівненщини вирощує на городі «переселенців» (ФОТО)

Вони з Америки та Азії

Чоловік з Рокитного роками Юрій Сьомін роками вирощує на своєму городі різноманітні екзотичні фрукти та овочі.

У нього є і маракуя, і тамарілло, і китайський фінік, і тзимбало, гранат та навіть мексиканський банан. Крім того, у чоловіка на городі росте переселенець з Америки –  мелорія та з Азії – бенінказа. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Мелотрія. Родич кавуна та огірка. Переселенець з Америки Розмір плодів маленький до 3см, – йдеться у повідомленні.

Родом мелотрія з Центральної Америки. Там вона росте як досить агресивна рослина-бур’ян. Розстеляючись по землі та підіймаючись на опори, вона пригнічує ріст інших культур. Завдяки теплому клімату, на батьківщині є багаторічною і розмножується не тільки насінням, а й клубнями.

В Україні ж мелотрія з’явилася зовсім нещодавно. Здебільшого її застосовують як екзотичне доповнення і прикраси ресторанних страв. А вирощують її з насіння.

Також у Юрія Сьоміна можна знайти й бенінказу (восковий гарбуз).

Бенінказа походить із тропічної Азії та досить поширена у Китаї, Японії, Ірані, Індії та Африці. До речі, у Китаї плоди бенінкази широко застосовують у народній медицині.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень