Джо Байден виходить із перегонів та знімається з виборів Президента США (ФОТО)

Хоче, щоб балотувалася Харис

Чинний президент США Джо Байден заявив про вихід із президентських перегонів

Байден оприлюднив лист від свого імені, у якому оголосив про припинення участі у президентській кампанії.

ЦИТАТА

«Для мене було найбільшою честю мого життя бути вашим президентом.

 

І хоча я мав намір балотуватися на другий термін, та я вважаю, що в інтересах партії та країни буде краще, якщо я відійду (від перегонів) і зосереджуся виключно на виконанні обов'язків президента до кінця мого терміну».

Одночасно Джо Байден підтримав чинну віцепрезидентку Камалу Гарріс як кандидатку від Демократичної партії на виборах президента США.

«Моїм першим рішенням як кандидата від партії у 2020 році було обрати Камалу Гарріс своїм віцепрезидентом. І це було найкраще рішення, яке я коли-небудь схвалював.

 

Сьогодні я хочу запропонувати свою повну підтримку і схвалення Камалі як кандидату від нашої партії цього року», – заявив він після оголошення про зняття своєї кандидатури на президентських виборах.

 

«Демократи, настав час об’єднатися і перемогти Трампа. Зробімо це», – додав Байден.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень