Батьки в Іспанії більше не утримуватимуть безробітних дітей

Cуди в Іспанії  підтримали протести проти положення Цивільного кодексу, що зобов'язує батьків фінансово утримувати своїх безробітних повнолітніх дітей.

Молодіжне безробіття в Іспанії є однією з найгостріших проблем економіки країни. За цим показником (45%) Іспанія посідає друге місце в Європі, поступаючись лише Греції.

 80% іспанців до 30 років досі живуть з батьками.

Відповідно до звіту Національного інституту статистики Іспанії, кожен п'ятий житель країни у віці від 15 до 29 років (19,4%) належить до категорії громадян, відомої як Nini (ni estudia ni trabaja - "ані вчиться, ані працює"). Nini також не мають права на допомогу з безробіття: щоб його отримувати, потрібно мати стаж роботи мінімум півроку. В результаті утримання молодих людей лягає на плечі їх батьків.

Норма про фінансове утримання безробітних повнолітніх дітей закріплена в Цивільному кодексі. Попри це, останнім часом іспанські суди почали ставати на сторону батьків, уже створивши низку прецедентів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень