Батько здійснив наїзд на власну доньку

Як повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської обалсті, напередодні, 4 вересня, о пів на десяту вечора у Сарненську центральну районну лікарню доставили чотирирічну жительку села Малі Цепцевичі. Дівчинка отримала численні травми внаслідок наїзду авто, яким керував батько.

Слідчо-оперативна група на місці події встановила, що 33-річний водій автомобіля «Ford Transit», виїжджаючи з подвір’я власного будинку, здійснив наїзд на чотирирічну доньку. Дівчинку госпіталізували у хірургічне відділення районної лікарні, де медики у неї діагностували закритий перелом тазу, тупу травму живота, забійні рани та осаднення.

Як пояснив поліцейським 33-річний чоловік, коли він на авто рухався заднім ходом, то не побачив нікого з дітей, які ввечері бавилися у дворі.

Крім потерпілої, у багатодітній сім’ї, виховується ще четверо малолітніх дітей.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України відкрито кримінальне провадження. Триває досудове розслідування.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень