![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Зокрема, інцидент стався на засіданні комісії обласної ради з питань гуманітарної політики
Одним з питань розглядали обрання директора для КЗ «Обласна школа вищої спортивної майстерності». Нині на вибір депутатів представлено три кандидатури, серед яких і чинний директор Леонід Камлочук. Під час обговорення питання до членів комісії звернувся батько відомого рівненського плавця Михайла Романчука. Він висловився проти всіх висунутих кандидатур, в тому числі й чинного очільника, адже жоден з них не може забезпечити можливості для тренування спортсменів. Як розповідає Михайло Романчук-старший, його син, який нині перебуває за межами країни, по поверненню в рідне місто не має можливості продовжувати тренування. Далі пряма мова:
В цьому випадку директор школи не забезпечує, не може забезпечити тренувальний процес в місті Рівному, хоча це його прямий обов’язок. Йому (Михайлу Романчуку – прим. ред.) немає де тренуватися, немає можливості. Він або в Дніпропертовську, або за кордоном. Він приїжджає на день, на два, на три, і йому нема де тренуватися. І ніхто про це не піклується.
Головними претензіями Михайла Романчука є відсутність басейну для тренування та неналежні умови для тренувань на стадіоні. Члени комісії у відповідь пообіцяли розглянути це питання на засіданні президії обласної ради.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК