Батько спортсмена-олімпійця поскаржився на відсутність умов для тренування у Рівному

Зокрема, інцидент стався на засіданні комісії обласної ради з питань гуманітарної політики

Одним з питань розглядали обрання директора для КЗ «Обласна школа вищої спортивної майстерності». Нині на вибір депутатів представлено три кандидатури, серед яких і чинний директор Леонід Камлочук. Під час обговорення питання до членів комісії звернувся батько відомого рівненського плавця Михайла Романчука. Він висловився проти всіх висунутих кандидатур, в тому числі й чинного очільника, адже жоден з них не може забезпечити можливості для тренування спортсменів. Як розповідає Михайло Романчук-старший, його син, який нині перебуває за межами країни, по поверненню в рідне місто не має можливості продовжувати тренування. Далі пряма мова:

В цьому випадку директор школи не забезпечує, не може забезпечити тренувальний процес в місті Рівному, хоча це його прямий обов’язок. Йому (Михайлу Романчуку – прим. ред.) немає де тренуватися, немає можливості. Він або в Дніпропертовську, або за кордоном. Він приїжджає на день, на два, на три, і йому нема де тренуватися. І ніхто про це не піклується.

Головними претензіями Михайла Романчука є відсутність басейну для тренування та неналежні умови для тренувань на стадіоні. Члени комісії у відповідь пообіцяли розглянути це питання на засіданні президії обласної ради.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень