Батько спортсмена-олімпійця поскаржився на відсутність умов для тренування у Рівному

Зокрема, інцидент стався на засіданні комісії обласної ради з питань гуманітарної політики

Одним з питань розглядали обрання директора для КЗ «Обласна школа вищої спортивної майстерності». Нині на вибір депутатів представлено три кандидатури, серед яких і чинний директор Леонід Камлочук. Під час обговорення питання до членів комісії звернувся батько відомого рівненського плавця Михайла Романчука. Він висловився проти всіх висунутих кандидатур, в тому числі й чинного очільника, адже жоден з них не може забезпечити можливості для тренування спортсменів. Як розповідає Михайло Романчук-старший, його син, який нині перебуває за межами країни, по поверненню в рідне місто не має можливості продовжувати тренування. Далі пряма мова:

В цьому випадку директор школи не забезпечує, не може забезпечити тренувальний процес в місті Рівному, хоча це його прямий обов’язок. Йому (Михайлу Романчуку – прим. ред.) немає де тренуватися, немає можливості. Він або в Дніпропертовську, або за кордоном. Він приїжджає на день, на два, на три, і йому нема де тренуватися. І ніхто про це не піклується.

Головними претензіями Михайла Романчука є відсутність басейну для тренування та неналежні умови для тренувань на стадіоні. Члени комісії у відповідь пообіцяли розглянути це питання на засіданні президії обласної ради.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень