Батареї у квартирах: ТОП помилок, через які ми мерзнемо вдома

Для багатьох це єдине джерело опалення домівки взимку  

  1. Занадто багато радіаторів в одній кімнаті

Це не про комфорт, а про марнотратство. По два радіатори у довгому коридорі встановлювати не варто, адже це не те приміщення, де сім'я проводить багато часу. Буквально – прохідна територія. Тож опалювати її одразу двома радіаторами – не варто. Взагалі, у кімнатах, якими не користуєтеся – батареї можна вимкнути.

  1. Сушити одяг на батареях

Одяг на батареях перешкоджає рівномірному розподілу тепла у приміщені. Так, одяг сохне швидко, але приміщення при цьому вихолоджується. У разі потреби підсушити одяг краще використовувати сушку й розвісити одяг трохи далі від батареї.

  1. Радіатори на неоштукатурених стінах

Ніколи не вішайте радіатор на стіну, яка потребує тинькування. Це може призвести до пошкодження радіатора та навіть зруйнувати стіну.

  1. Розміщення меблів надто близько до батареї

Для кращої циркуляції теплого повітря батареї не треба закривати меблями – диван, шафи чи столи – треба ставити десь в іншому місці. Крім того, такий контакт може ще й нашкодити меблям.

  1. Догляд за батареями

У міжсезоння треба обстежувати батареї, промивати від осаду та бруду. Так ви забезпечити надійну подачу теплоносія, та не витрачатимете кошти марно.

Джерело: Telegraf

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень