Банки заарештовують рахунки українців: як розблокувати картки

Можна щомісяця зняти певну суму

На вимогу виконавчих органів банки можуть арештовувати рахунки клієнтів. Під такі вимушені заходи потрапляють навіть зарплатні та пенсійні картки українців. Це не є законно, тож у боржників є право розблоковувати 13 400 грн в місяць та витрачати ці кошти.

Як розблокувати кошти із заарештованого рахунку

Боржник повинен звернутися до державної виконавчої служби або приватного виконавця, який наклав арешт на кошти з заявою про визначення поточного рахунку у банку для здійснення видаткових операцій.

Заява подається:

  • в паперовій формі (очно або засобами поштового зв’язку);
  • або в електронній формі.

У заяві обов’язково зазначаються:

  • номер поточного рахунку, який фізична особа-боржник просить визначити для здійснення видаткових операцій;
  • найменування банку, в якому відкрито такий рахунок.

Виконавець протягом 2 робочих днів з дня отримання відповідної заяви виносить постанову про визначення поточного рахунку боржника у банку для здійснення видаткових операцій. Не пізніше наступного робочого дня після винесення постанови виконавець надсилає відповідну постанову в банк, який розблокує 13 400 гривень на його рахунку.

Банки не мають права самостійно знімати арешти з рахунків – вони відкривають доступ по коштів лише після отримання наказу від виконавчої служби.

Джерело: biz.today

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень