Багатші за інших у п'ять разів: люди з якою групою крові найкраще керують своїми грошима

Наука встановила зв'язок між групою крові і статками людини

Група крові має вплив не лише на здоров'я, але й на поведінку людини. Такий зв'язок встановили японські науковці.

За їхніми спостереженнями, власники однієї групи крові більше за інших схильні до фінансової грамотності та багатства.

Люди з I групою крові вважаються мисливцями. Це найстаріша група. Заведено вважати, що всі давні люди, що полювали на мамонтів, були з І групою.

 

Люди з I групою крові впевнено йдуть до своїх цілей і не зупиняються через перешкоди. 

Вони мають розвинену інтуїцію, вміють правильно заробляти і витрачати гроші. Серед них багато успішних економістів, бізнесменів та банкірів. Такі люди звикли стежити за здоров'ям і зовнішнім виглядом.

Серед власників І групи крові багато лідерів, у тому числі Єлизавета II, Рональд Рейган, Жак Ширак,  Шарль де Голль, Аль Капоне та інші.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень