Ідеальна пара за групою крові: це доволі поширена комбінація 

Японці вважають, що у цьому справді є сенс 

Багато хто шукає любов за зірками, тестами чи психотипами, а японці вже давно звертають увагу на… групу крові. І недаремно!

На думку вчених та східних дослідників, група крові може багато розповісти про характер людини — і навіть передбачити, з ким можливий міцний і гармонійний союз.

Ідеальна пара — I та II група крові

Фахівці вважають, що найвдалішою та найзбалансованішою є пара, де один із партнерів має I групу крові, а інший — II.

  • I група крові — це природжені лідери. Вони енергійні, амбітні й сповнені життєвої сили. Часто беруть ініціативу в свої руки й цінують підтримку.

  • II група крові — спокійні, дбайливі та надійні люди. Вони прагнуть стабільності, вміють слухати, створюють затишок, вирізняються емпатією й здатністю до компромісів.

Такий союз працює як механізм: один задає темп, інший — підтримує та спрямовує. У результаті виходить міцний тандем, у якому кожен почувається потрібним і коханим.

А як щодо інших груп?

Це не означає, що інші комбінації приречені. Наприклад:

  • III та IV — творчий та незвичний союз;

  • II та II — стабільність і передбачуваність;

  • I та I — спалах пристрастей і битва характерів.

Група крові — це лише один із багатьох чинників. У будь-яких стосунках головне — любов, повага та вміння чути одне одного.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень