Багаті покровителі – Скорпіонам, нові шанувальники – Левам: гороскоп на 28 січня

Цього дня буде чимало зустрічей та знайомств

ОВНИ

Готуйтеся до позитивних змін у фінансовому плані: ви отримаєте довгоочікуваний прибуток або ж незабаром вам підвищать зарплату. Але разом з тим, ви відчуватимете тиск з боку керівництва.

ТЕЛЬЦІ

Цього дня ви будете у відмінній формі. Вам вдасться вирішити проблеми, які довгий час заважали вам вільно дихати.

БЛИЗНЯТА

День підходить для фізичної роботи, самореалізації та побачень. Завдяки вдалому розташуванню зірок ви зможете здійснити практично будь-які плани. Головне – не лінуватися.

РАКИ

Зараз ви надто зациклені на своїх проблемах, але замість того щоб шукати рішення, ви ховаєтеся від реальності у світі ілюзій. Цього дня доля дасть вам шанс вийти з кризи та відновити душевну рівновагу.

ЛЕВИ

День буде наповнений цікавим спілкуванням. Завдяки креативним ідеям, ентузіазму та оптимізму ви привернете до себе увагу нових шанувальників.  

ДІВИ

Якщо ви мрієте кардинально змінити життя, то цей день призначений саме для цього. Однак спочатку потрібно звільнитися від стереотипів, які заважають вам бути щасливими. Також слід позбутися відносин, які не дозволяють розвиватися, та комплексів і претензій до світу.

ТЕРЕЗИ

Цього дня вірогідні випадкові зустрічі з давніми діловими партнерами, які можуть зробити вам дуже привабливу пропозицію.

СКОРПІОНИ

У деяких представників знаку з'являться багаті та впливові покровителі, які при необхідності зроблять протекцію або ж допоможуть матеріально.

СТРІЛЬЦІ

У вас буде чимало можливостей проявити свої організаторські здібності та довести всім, що ви відповідальна людина, яка здатна займатися дійсно серйозними справами.

КОЗОРОГИ

Позитивний вплив друзів чи близьких людей допоможе вам впоратися з усіма труднощами та втомою. Намагайтеся повністю відволіктися від справ.

ВОДОЛІЇ

Варто бути уважнішими, обираючи людей для свого оточення. Хтось, кого ви вважаєте відданим, може неприємно вас здивувати.

РИБИ

Вам складно буде контролювати свої почуття. Ви не втримаєтеся й розкажете про свої симпатії людині, яка давно бентежить ваше серце.  

Зауважимо! 

Цей матеріал має ознайомчий характер, його не слід сприймати як вказівку до дії або ж абсолютну істину. Астрологія, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй, нумерологія та інші подібні речі не є академічними науками, тож перевірити їх науковими методами нереально. Прогнози та гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути суто випадковими.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень