Ажіотаж у книгарнях Рівного. За прапором треба ставати у чергу

До Дня Незалежності чекають на нову хвилю

За синьо-жовтий прапор рівнянам доведеться викласти від 50 до 270 гривень. Ціна залежить від розміру та матеріалу. До свята сьогодні в книгарнях розкупили майже усю символіку, зауважує працівниця книгарні Лариса Безпалько.

Щороку продажі на символи України зростають, тож, за її словами, і замовили до Дня Прапора значно більшу кількість, ніж зазвичай. Найбільше користуються попитом стяги до 100 гривень.

Купують і для державних установ, і для власних потреб: вивішують на будинки та балкони. Стрічки також є у наявності, але прапори все одно користуються більшою популярністю, - каже Лариса Безпалько

Варто зауважити, що до Дня прапора рівняни також купують  футболки із зображенням президента та браслети жовто-блакитного кольору. Працівники книгарень кажуть, що до Дня Незалежності чекають на нову хвилю ажіотажу від мешканців міста, адже державна символіка набирає популярності, тож і кількість охочих придбати щось для себе зростає.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень