Чи закриють книгарню в центрі Рівного?

Питання про подальше існування книгарні «Ранок» в підвальному приміщенні на вулиці Соборній, 57 обговорювали представники різних сторін

На зустріч прийшла власниця книгарні Світлана Богінська. Вона розповідає, колись сама зверталася до місцевої влади з проханням виділити приміщення для облаштування книжкового магазину. Нині воно перебуває в комунальній власності міста. Світлана Богінська скаржиться, що задля того, аби забрати собі у власність підвальне приміщення, ОСББ будинку звернулося у різні інстанції, аби ті перевірили законність перебування там книгарні:

Доходило до абсурдів. Вранці я йду до слідчого того чи іншого контролюючого органу, в обід іде інспекція з перевіркою, а ввечері мені телефонує дільничний, що поступили скарги на нас. Це все робилося для того, щоб вижити книгарню з приміщення. Це, я вважаю, новий вид захоплення приміщення, це рейдерство по-новому.

Втім, як відзначає представник ОСББ, адвокат Катерина Тищук, мешканці претендують лише на частину підвалу розміром 26 квадратних метрів. Там зараз розташований склад-магазин книгарні. Та саме в цьому приміщенні розташовані важливі для будинку комунікації, розповідає Катерина Тищук:

Через це приміщення, яке зараз використовує підприємець Богінська як складське приміщення, іде прохід до пункту обліку теплової енергії будинку. Крім того, через це приміщення іде єдиний прохід до мереж, які обслуговують будинок, і до транзитних мереж, які ідуть через будинок до інших будинків.

Тож ОСББ вирішило подати позов до суду, аби встановити, чи правомірно належить до комунальної власності частина підвалу. Водночас від рішення суду залежатиме і подальше існування книгарні «Ранок» на Соборній, 57.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень