Автор вишитої Джоконди презентував свою виставку у Рівному (ФОТО)

Кілька картин він створив під землею

У Рівненському краєзнавчому музеї презентували виставку картин чоловіка, який вишив нитками Джоконду Леонардо да Вінчі.

Волинський митець Олександр Шум вишиває з дитинства, а народився він у 60-х. З 2000-х років він почав створювати ікони, поступово вдосконалюючи власну техніку.

Зараз деякі його роботи налічують у собі по кілька десятків відтінків, розповідає Олександр Шум:

«Замилування» - це вже зі складніших робіт. Всього 68 кольорів. На одному мафорі – 12 відтінків, хоча з виду він просто білий.

 

Унікальні є дві роботи: «Божа Матір» і «Спаситель» - вони вишивалися в Солотвино, у шахті - 300 метрів під землею. «Богородицю» я вишив за 28 діб, хоча наші місцеві майстрині сперечалися, що це неможливо. 

Окрім ікон, серед 50-ти його творінь є репродукції живопису художника П’єра Кота, втім, там теж зображені біблійні сцени.

А цієї зими він цілий місяць вишивав Мону Лізу да Вінчі. Також митець створює вишиті сукні. Займається він цим здебільшого ввечері після роботи.

Раніше він виставлявся в райцентрах Рівненщини. У Рівному ж роботи Олександра Шума будуть у краєзнавчому музеї до 20-го серпня.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень