Аварійні відключення: Світло позапланово вимкнули у 12 областях та у Києві (ПЕРЕЛІК)

У столиці тривалість відключень сягає 12 годин

Ситуація в енергосистемі країни залишається надзвичайно складною. Графіки погодинних відключень світла у Рівному та по області формують відповідно до наданих лімітів «Укренерго», пояснюють у Рівнеобленерго.

У випадку зростання навантаження на мережі, застосовують аварійні відключення.

 

Вони необхідні для збереження енергосистеми від технологічних руйнувань.

Близько 21 години аварійні відключення терміново застосували у 12 областях та у Києві. Зокрема, графіки відключень змінили у:

  • Волинській,
  • Донецькій,
  • Житомирській,
  • Рівненській,
  • Закарпатській,
  • Запорізькій,
  • Львівській,
  • Миколаївській,
  • Київській,
  • Кіровоградській,
  • Харківській,
  • Одеській
  • м. Київ.

Два дні тому на Рівненщині такі відключення запроваджували тричі. Рівнеобленерго закликає ощадливо використовувати електроприлади.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень