Астрологи розкрили секрети найбагатших знаків Зодіаку. Вам теж знадобиться! 

Дехто має талант притягувати гроші

Фото жанрове. Джерело - Unsplash.
Фото жанрове. Джерело - Unsplash.

На думку фахівців, деяким людям притаманні такі риси характеру, які все життя притягуватимуть гроші. За словами астрологів є п'ять знаків Зодіаку, у яких є одне спільне – любов до комфорту й усвідомлення, як цього досягнути.

ЛЕВИ

Їх можна сміливо назвати улюбленцями фінансової удачі: обожнюють розкішно жити й чепуритися. Вони купують лише брендовий одяг та часто скуповують дорогі речі та машини, бо вміють робити гроші буквально з повітря. Леви ніколи не залишаться з порожніми кишенями.

ДІВИ

Хоч керувати власним бюджетом Дівам доволі складно, вони вміють заробляти. Ці натури доволі працьовиті, і ця здатність допомагає їм досягати фінансових вершин. Але інколи вони здаються. Коли не можуть встояти перед пропозицією гарно відпочити. 

ТЕРЕЗИ

Багато уваги приділяють домашньому комфорту, затишку, на що ніколи не шкодують коштів. Зірки стверджують, що Терези завжди керуються принципом «все або нічого». При цьому вони вміють заощаджувати, а коли постають перед вибором, то завдяки інтуїції обирають прибуткову справу.

СТРІЛЬЦІ

Вміють заробляти та розкидати гроші. Їм часто щастить з лотереями. Разом з тим Стрільці дуже щедрі. Живуть за принципом – гроші треба пускати в хід. Астрологи кажуть, що досягнути фінансової стабільності їм часто допомагають партнери, які стримують Стрільців.

РИБИ

Живуть сьогоднішнім днем. Хоч добре заробляють, але й витрачають знатно. Іноді можуть потрапити в борги, але швидко з ними розраховуються і після такого періоду – заощаджують. Фінансова подушка допомагає відновитися і з новою силою бігти на шопінг. А ще Риби ніколи не шкодують про витрачені кошти, навіть у випадках провалу.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень