Астрологи назвали головних довгожителів за знаком Зодіаку: Кому відведено дожити до 100

Щасливчиків лише 4

Астрологи розповіли, хто може дожити до глибокої старості, при чому при повному розумі і з усвідомленням всього, що відбувається.

Діви

По своїй натурі Діви є справжніми перфекціоністами. Для них важливо, щоб все було ідеально, в тому числі і здоров'я. Вони багато часу приділяють спорту, правильному харчуванню і займаються духовними практиками. Вони справжні чепуруни, які завжди дотримуються порядку не тільки в будинку, але і у своїй душі.

Козороги

Це природжені стратеги, які продумують все на 10 кроків вперед. Завдяки цій рисі, вони практично ніколи не потрапляють в стресові ситуації, що значно подовжує їм життя. Астрологи кажуть, що серед Козорогів дуже багато людей, які прожили понад 100 років.

Близнята

Завдяки своїй навичці знаходити спільну мову з людьми, представники цього знака Зодіаку можуть дожити до глибокої старості. Звичайно, в похилому віці у них можуть виникати проблеми зі здоров'ям, але поруч з ними завжди є люди, які готові прийти на допомогу. До того ж вони дуже люблять сміятися, а сміх продовжує життя.

Овни

Це дуже цілеспрямований знак Зодіаку, який в молодості досягає великих висот. Саме тому в старості вони нічого не потребують, що робить їхнє життя максимально комфортним. Вони можуть все облаштувати так, щоб їм навіть не знадобилася стороння допомога.

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень