Астрофізики помилилися у прогнозі: насувається потужна магнітна буря

«Вдарить» по Землі уже найближчими днями

Уже цього тижня Земля опиниться під ударом потужної магнітної бурі. При чому геомагнітне збурення буде не лише доволі сильним, а й тривалим.

Попри наявний арсенал знань про космічну погоду, вчені змогли передбачити тільки дати магнітної бурі, але не її потужність.

 

Ще на початку листопада астрофізики говорили, що геомагнітні збурення будуть слабшими, ніж у жовтні, і в принципі, метеочутливим людям це мало чим загрожує. Однак тепер прогнози змінилися: уже з 18 листопада на землю насунеться тривала і доволі сильна буря.

Згідно з прогнозом Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН, магнітосфера Землі буде збуджена з 18 по 25 листопада - цілий тиждень.

Особливо потужні удари очікуються 20 і 22 листопада.

У ці дні багато людей можуть відчути аритмію серця, шум у вухах, стрибки тиску або просто психічну неврівноваженість і бажання з кимось посваритися.

Медики радять не планувати на ці дні ніяких важливих і відповідальних справ, добре висипатися, харчуватися і відпочивати. Також варто стежити за тиском.

Джерело: Today.ua

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень