Археологи розкопали древню статую священника: одна з найкрасивіших знахідок (ФОТО)

Статуї близько 2000 років

Фото - microgen

Древню статую священника археологи розкопали у Туреччині.

Статую, якій, ймовірно, близько 2 тисяч років, викопали у турецькій провінції Денізлі, в стародавньому місті Лаодікія, повідомляє видання Daily News. Там постійно працює команда турецьких археологів під керівництвом професора Університету Памуккале Джелалом Шимшеком.

Команда вчених виявила статую священника в західному театрі на 15 тисяч місць в місті, якому понад сім тисяч років.

Це одна з найкрасивіших знахідок 2020 року з точки зору віку, професії та, в особливості, дуже яскравого портрета, який ми можемо датувати періодом пізнього еллінізму та ранньої імперії, – зауважив професор.

До слова, місто Лаодікія, розташоване на річці Лік, було засновано на честь дружини Селевкідського царя Антіоха II Теоса в III столітті до нашої ери. Але вчені з'ясували, що історія Лаодикії насправді відходить аж до 5500 року до н. е.

Місто, яке знайшли під час розкопок, працівників музею Денізлі у 2003 році, переживало свій розквіт між першим і третім століттями нашої ери. В цьому населеному пункті жило близько восьми тисяч людей.

Джерело: РБК-Україна

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень