ON-LINE

Хто вестиме дебати: Зеленський назвав арбітра (ВІДЕО)

четвер, 04 квітня 2019
Нові умови

Володимир Зеленський опублікував чергове відео з новими умовами щодо дебатів на НСК «Олімпійський».

У ньому йдеться (мовою оригіналу):

- Для уникнення підкупу, провокацій, адміністративного тиску ми пропонуємо призначити окремого незалежного арбітра і ведучого для проведення дебатів. Юлія Тимошенко. Ви зайняли третє місце у першому турі та не підтримали жодного з кандидатів. Чи зможете Ви стати гарантом чесних правил та рівних можливостей на дебатах? Чекаю на відповідь протягом 24 годин.

Поки на сторінці Facebook відповіді від Юлії Тимошенко немає.

Тим часом, центральна виборча комісія вирішила нагади, що ж таке дебати згідно з законом. Їх до речі, є три види. Про це докладніше ви можете прочитати на офіційній сторінці ЦВК. Головне, що зауважує центрвиборчком.

Теледебати проводяться між кандидатами на пост Президента України у разі призначення Центральною виборчою комісією повторного голосування, відповідно до частин першої – пʼятої статті 62 Закону. Станом на 4 квітня Центральна виборча комісія не встановила результатів голосування першого туру (опрацьовані ще не всі протоколи з мокрими печатками, на це офіційно ЦВК має час до 10 квітня).

Закон чітко встановлює час, тривалість та порядок проведення теледебатів. Так, теледебати за рахунок коштів Державного бюджету проводяться в останню п’ятницю перед днем повторного голосування між 19 та 22 годинами в прямому ефірі, тривалістю не менше 60 хвилин.

Центральна виборча комісія звертає увагу, що агітація перед повторним голосуванням розпочинається з наступного дня після призначення другого туру, і закінчується о 24 годині останньої п'ятниці перед днем повторного голосування. Агітація до встановлення Центральною виборчою комісією результатів голосування першого туру є грубим порушенням вимог Закону.

Дискусії між субʼєктами виборчого процесу щодо місця та умов проведення теледебатів можуть бути сприйняті як передвиборча агітація.

Центральна виборча комісія закликає всіх суб’єктів виборчого процесу, телерадіокомпанії, громадські організації та експертів на цьому етапі не маніпулювати суспільною думкою щодо проведення теледебатів.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Робота

    Робота. Ескаваторник. У Рівному. На будівництво. Висока оплата, постійна...
  • Знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук

    У Рівному знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук Валерій. Власник документу омже...
  • Знайдено іноземні документи

    Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного