Арабські Емірати керуватимуть погодою

Задля цього там планують збудувати штучну гору

Уряд Об'єднаних Арабських Еміратів фінансує план з керування погодою за допомогою штучної гори, пише mentalfloss. Цей план допоможе затримати над Еміратами хмари, які стали б постійним джерелом дощової води, що зрештою допоможе змінити посушливий клімат в регіоні.

Новий проект заснований на такому явищі, як орографічні опади, при якому підйом і зниження мас вологого повітря над горою створює дощ або сніг на одній з її сторін.

Спочатку фахівці визначать кращу форму для штучної гори. За словами Ролафа Брюнтьєсо з Національного центру атмосферних досліджень США (NCAR), провідного вченого у проекті, зараз команда вивчає, в якому регіоні ОАЕ зведення гори буде найбільш ефективним, а також які характеристики вона повинна мати.

Дослідникам необхідно розрахувати оптимальну висоту, рівень пологості схилів і загальний розмір штучної споруди. Першим кроком буде отримання цього літа звіту про доцільність проекту. Уряд надав Брюнтьєсо та його колегам $ 400 000.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень