«Антиракова суміш» - такі властивості має два простих продукти 

Для профілактики можна готувати зовсім прості страви 

Ні для кого не секрет, що деякі продукти захищають від тяжких хвороб, у тому числі від онкології. Для профілактики раку не потрібно купувати дорогі інгредієнти та готувати з них складні страви, все набагато простіше.

Найефективнішими проти онкологічних захворювань є два доступні продукти, які є на кухні майже в кожної господині, — це томатна паста та часник.

У томатній пасті багато лікопіну — каротиноїдного пігменту, що запобігає раку простати та молочної залози, а в часнику є діалілдисульфід — потужний антиоксидант, завдяки якому організм краще засвоює лікопін з томатів.

 

Таким чином, томатна паста з часником — найкращий засіб профілактики раку.

Ці інгредієнти добре гармонують один з одним, з них можна приготувати соус для різних страв.

Повідомлення про здоров'я мають суто рекомендаційний характер. У випадку виникнення проблем — звертайтеся до лікаря. Не займайтесь самолікуванням. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень