Хто мер у Вараші? Тепер це питання вирішуватимуть у Рівненській ОДА

До Муляренка приходив Анощенко та активісти

Це питання тепер вирішуватиме спеціальна комісія у Рівненській ОДА. Розібратися у ситуації керівництво області змусили мешканці Вараша на чолі з (на їх думку) чинним міським головою Сергієм Анощенком.

Нагадаємо, що у грудні на сесії міськради за імпічмент Анощенка віддали 24 таємні голоси, що є більшістю, адже голосувало 35 осіб. Утім, Анощенко запевняє, що рішення не дійсне, адже він сам брав участь у голосуванні, тож там може бути і його голос:

Коли припиняли мої повноваження, проект рішення не набрав достатньої кількості голосів. Одного голосу не вистачило, але депутати вирішили діяти не по закону, а в самий простий рейдерський спосіб: виготовляється підроблена печатка, підробляється рішення ради. В реєстр установ керівником міської ради вноситься секретар ради. Керівником виконавчого комітету поки що є я.

Отримавши відповідь від голови ОДА Муляренка та голови Рівненської облради Драганчука про створення комісії, Анощенко разом із групою підтримки вирушив до обласної прокуратури.

Там вараський міський голова дізнаватиметься, чому правоохоронці досі не завершили розслідування про підроблення печатки.

Чиновник каже, що секретар міськради Ірина Шумра начебто підробила печатку міського голови і затверджує нею документи у той час, коли те ж саме, лише іншою печаткою, робить Анощенко.

Керівник прокуратури Богдан Подубинський сказав активістам, що прокуратура витребує у поліцейських інформацію про дію розслідування.

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень