ON-LINE

У Вараші була спроба захоплення влади?

понеділок, 18 грудня 2017
Мер міста каже, що не піддався

Фото "Четверта влада"

 

"Переворот" у Вараші – голову цього міста вкотре спробували "скинути" з посади. Принаймні, так назвав цей процес сам мер Вараша Сергій Анощенко.

У п’ятницю на сесії Вараської міськради відбулося голосування за проект рішення про припинення Анощенком повноважень міського голови. Мінімум депутатів, які б мали проголосувати –  23, тобто дві третини від повного складу ради. Стільки депутатів і проголосували, утім сьогодні Анощенко у коментарі Радіо Трек чітко сказав, що одного голосу йому не вистачило:

Не хватило їм одного голосу. Навіть якщо врахувати, що депутатів 34 – в голосуванні брав участь я як міський голова. Значить, голосів має бути 24. Голосування було таємне, тож не можна сказати, хто саме голосував і що саме 23 депутати голосували. В них немає доказів, що саме 23 людини проголосували. А може це я голосував за припинення своїх повноважень. Зазначу, що депутати фотографували свої бюлетені, тобто вони звітували своїм «хазяям» про голосування. Інакшої мети я не бачу.

Скрін-шот з відео, знятого кореспондентом "Varash.Іnfo" під час сесії міської ради. Анощенко жартує разом зі своєю дружиною про Книгу рекордів Гіннеса та його місце у ній, як міського голови з найбільшою кількістю т.з. імпічментів. До цього Анощенка знімали з посади п'ять разів поспіль

Видання «RivneMedia» своєю чергою пише, що такої кількості голосів депутатів було цілком достатньо згідно з чинним законодавством. Утім Анощенко планує звертатись до суду. Аби довести протилежне. 

Сьогодні ж до Сергія Анощенка прийшов секретар міськради із депутатами та принесли йому проект рішення  про складення ним повноважень на підпис:

Скасовано рішення ради по новій структурі виконавчих органів ради, яку тільки він може подавати на раду. А там незаконні скорочення працівників. Суд структуру скасував, але він на другий день вніс таку саму зі всіма порушеннями і знову протиснув її. Люди знову подали до суду, і наразі є рішення суду про поновлення, але він відмовляється виконувати ці рішення суду. Ну і в тому ж рішенні суду скасовано розпорядження мера стосовно цієї структури.

Відеоо з YouTube-каналу Kuznetsovskrada. 

Анощенко додав, що депутати можуть зняти з міського голови повноваження, якщо у нього є проблеми з законом. Втім, голова Вараша каже, що для цього має бути офіційне рішення суду, чого в депутатів немає.

Депутат Вараської міськради Сергій Денега, своєю чергою, пояснює, що проголосували за відставку Анощенка через таке:

Скасовано рішення ради по структурі, яке тільки він може подавати на раду. А це незаконні скорочення працівників. Суд структуру скасував, але він на другий день вніс таку ж саму зі всіма порушеннями і знову протиснув її. Люди знову подали до суду, і наразі є рішення суду про поновлення, але він відмовляється виконувати ці рішення суду.

А ще Уповноважений ВРУ з прав людини склав і подав до суду три протоколи про адмінпорушення Анощенком.

Суд визнав його винним в порушенні закону про доступ до публічної інформації і права громадянина на інформацію. Але мер подав апеляцію.

Уповноважений розглядав справу довго, з лютого 2017го, вирішив що мер винний, суд також, але мер проти. Апеляційна скарна свіжа, вона на рішення від 5.12.2017 і ще не розглядалась в апеляційному суді. 

Крім того, Сергій Денега опублікував у себе на сторінці повідомлення про скликання чергової 21 сесії міськради за наказом Анощенка.  

Наші новини завжди можна знайти у Facebook та Telegram  

Влад Пєрязєв Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зникла кішка

    В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
  • Втрачено техпаспорт

    Втрачено техпаспорт на автомобіль FIAT FIORINO державний номер АВ1312 EI. Прохання...
  • Загублено чорну сумку

    В четвер, 2 липня, близько 16 години по вул. Макарова, 23, на зупинці громадського транспорту...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного