Анну Сєдокову обікрала помічниця

Виявилася ігрозалежною і брала гроші не тільки у самої артистки

Співачка, ведуча Анна Сєдокова поскаржилася на те, що її обікрала її ж помічниця. Як повідомляє артистка, її подруга виявилася ігрозалежною і брала гроші не тільки у неї, але й у всіх знайомих та близьких людей.

Почалися нестачі. Там забула, там не відповідають. Зворотні гроші не приходили. Якось грошей не стало, - написала в соцмережі Сєдокова.

За її словами, дівчина спочатку попросила якусь суму на операцію для мами, потім, нібито, господиня зажадала грошей за квартиру наперед.

За ці пів року Настя позичила гроші у всіх наших знайомих і людей, з якими я якось перетиналася", - підкреслила артистка.

Вона додала, що за її квартиру помічниця не платила з квітня, також вона не заплатила за дитячий садок молодшої дитини Анни.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень