Адвокат у Дубно вимагав три тисячі доларів хабара

За ці гроші жінка обіцяла владнати справу у прокуратурі

У Дубному співробітники СБУ спільно з прокуратурою затримали адвоката в її офісі під час отримання від підзахисного три тисячі доларів США.

Виступаючи захисником у суді з обвинувачення місцевого жителя у крадіжці, адвокат наполягла, щоб він передав їй три тисячі доларів США для начебто вирішення «питання» з прокурором про непритягнення до кримінальної відповідальності.

Наразі адвокату повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 27 та ч. 3 ст. 369 КК України, а саме у підбурюванні на пропозицію дати службовій особі, яка займає особливо відповідальне становище, неправомірну винагороду. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія 

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Більше оголошень