Абрамовичу стало зле не через отруєння, – розвідка США

Першими тему з отруєнням Абрамовича підняли розслідувачі Bellingcat

У ЗМІ з'явилась інформація, що на початку березня Романа Абрамовича намагались отруїти, разом з ним, мовляв, постраждали ще кілька представників української делегації на перемовинах. Проте в американській розвідці цю версію спростовують.

ЗМІ з посиланням на джерела в американській розвідці кажуть, що про отруєння не йшлось. Причиною нездужання олігарха називають «екологічний фактор».

Розвідка США вважає, що Абрамовичу було зле через екологію

Про що саме мовиться – чиновник з розвідки не уточнив.

Раніше у пресслужбі Абрамовича підтвердили, що у російського бізнесмена справді були симптоми отруєння, проте зараз він вже почуває себе нормально.

Першими тему з отруєнням Абрамовича підняли розслідувачі Bellingcat. Вони зазначили, що погано олігарху стало під час перемовин у Києві. Такі симптоми, характерні для хімічної зброї, начебто були у ще кількох делегатів.

Абрамович лікувався у Туреччині

Журналіст Шон Вокер з посиланням на власні джерела написав, що Абрамович навіть втрачав зір. Після цього його доставили на лікування до Туреччини.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень