«Абонплата»: у Рівнетеплоенерго пояснили, за що тепер сплачуватимуть споживачі (ФОТО)

Виявляється, так було і раніше

Додаткові платіжки за тепло отримали рівняни. Нещодавно у соцмережах користувачі почали поширювати фото своїх квитанцій за комірне і там з’явився новий пункт – «абонплата».

Обурюватися не варто, заспокоюють у «Рівнетеплоенерго», люди й раніше сплачували за цю послугу, просто вона була включена у загальну суму до сплати, каже керівник підприємства Олександр Ющук:

- Абонплата — обслуговування лічильника і обслуговування абонентського рахунку. Тобто, зняття показників, виписка квитанцій.

 

Раніше ця плата була включена у тариф за Гкал тепла. Просто зараз відбулися зміни у законодавстві і абонплату винесли окремо.

Керівник "Рівнетеплоенерго" Олександр Ющук

Також у «Рівнетеплоенерго» зауважують, що рівняни можуть укласти з підприємством договір на обслуговування внутрішньобудинкових мереж. Це дозволить вчасно усувати несправності та надавати якісне теплопостачання та гарячу воду. Вартість такої послуги незначна, але з восьмисот багатоповерхівок Рівного лише три будинки уклали такий договір. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень