А якщо війна? Несекретні дані про укриття на Рівненщині

Поки що в області активно осучаснюють систему оповіщення

Фото ілюстравтине
Фото ілюстравтине

Лише 9% захисних споруд Рівненщини готові прийняти людей у разі надзвичайної ситуації чи війни.

На території краю більш як 2 тисячі таких об’єктів.

Понад 1,5 тисячі – це протирадіаційні укриття, понад 600 – споруди подвійного призначення, і більш як сотня сховищ, повідомляє Рівненська обласна держадміністрація.

При цьому, майже третина об’єктів взагалі не придатні до використання за призначенням, кажуть в ОДА.

Інші – обмежено придатні, тобто їх можуть здавати в оренду й у разі потреби розірвати договори з орендарем.  

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Нині оцінка стану готовності ще триває.

Також в області проводять роботи з монтажу та впровадження сучасної територіальної системи централізованого оповіщення «ОЗОН – С».

Вона включає 73 електросирени централізованого запуску та 121 гучномовець.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень