Якщо раптом війна: у якому стані бомбосховища та протирадіаційні укриття Рівного

За чотири роки АТО на сході України у місті лише у 60% захисних споруд цивільного захисту провели технічну інвентаризацію

Як розповів начальник міського управління надзвичайних ситуацій Руслан Демуров, на території Рівного є 197 таких споруд, з яких 104 – протирадіаційні і 93 - сховища.

Цієї кількості має вистачити орієнтовно на 80 тисяч людей, які залишаться у місті у разі надзвичайної ситуації. Адже решту населення мають евакуювати.  

З усіх споруд 74 - державної форми власності, 85 - комунальної, і тих, які належать підприємствам – 38. Понад чверть захисних споруд здані в оренду чи у використання приватним особам, установам та організаціям. Здавали їх в оренду ще до 2015 року. З тих пір більше не здавали. Орендовані захисні споруди – у дуже хорошому стані, бо в їх ремонти приватні власники вклали кошти.

Але сумно те, що повністю готових до використання з усіх захисних споруд міста – лише 12%.

Подробиці розповідає Руслан Демуров:

Обмежено готові до використання – це такі, що в них можна перебувати – 96 захисних споруд (це 55,1%).

 

Готові повністю (це з усім обладнанням) - 21 (12%).

 

Неготові – 57 (32,7%).

 

Порівняно з минулим роком кількість неготових до використання зменшилася на 18 споруд.

Руслан Демуров пояснює неготовність до використання тим, що у такому стані захисні споруди були прийняті владою три роки тому. А на капітальні ремонти в них, встановлення обладнання потрібні мільйони гривень.  

До речі, карту бомбосховищ та протирадіаційних укриттів міста можна знайти на сайті міськради Рівного справа у рубриці "Захисні споруди". 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень