Якщо раптом війна: у якому стані бомбосховища та протирадіаційні укриття Рівного

За чотири роки АТО на сході України у місті лише у 60% захисних споруд цивільного захисту провели технічну інвентаризацію

Як розповів начальник міського управління надзвичайних ситуацій Руслан Демуров, на території Рівного є 197 таких споруд, з яких 104 – протирадіаційні і 93 - сховища.

Цієї кількості має вистачити орієнтовно на 80 тисяч людей, які залишаться у місті у разі надзвичайної ситуації. Адже решту населення мають евакуювати.  

З усіх споруд 74 - державної форми власності, 85 - комунальної, і тих, які належать підприємствам – 38. Понад чверть захисних споруд здані в оренду чи у використання приватним особам, установам та організаціям. Здавали їх в оренду ще до 2015 року. З тих пір більше не здавали. Орендовані захисні споруди – у дуже хорошому стані, бо в їх ремонти приватні власники вклали кошти.

Але сумно те, що повністю готових до використання з усіх захисних споруд міста – лише 12%.

Подробиці розповідає Руслан Демуров:

Обмежено готові до використання – це такі, що в них можна перебувати – 96 захисних споруд (це 55,1%).

 

Готові повністю (це з усім обладнанням) - 21 (12%).

 

Неготові – 57 (32,7%).

 

Порівняно з минулим роком кількість неготових до використання зменшилася на 18 споруд.

Руслан Демуров пояснює неготовність до використання тим, що у такому стані захисні споруди були прийняті владою три роки тому. А на капітальні ремонти в них, встановлення обладнання потрібні мільйони гривень.  

До речі, карту бомбосховищ та протирадіаційних укриттів міста можна знайти на сайті міськради Рівного справа у рубриці "Захисні споруди". 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень