А якщо є друге громадянство? Чи випустять за кордон чоловіка, у якого два паспорти

У Держприкордонслужбі точно знають, що відповісти

Покидати Україну під час воєнного стану чоловіки з подвійним громадянством не мають права. У Держприкордонслужбі нагадали, в Україні існує лише одне громадянство.

Згідно з законодавством України, подвійне громадянство (тобто громадянство України та ще однієї або декількох країн) в Україні не допускається, - йдеться у повідомленні відомства.

Тобто, особа, яка має декілька громадянств, одне з яких українське, у відносинах з Україною вважається громадянином нашої держави.

Зауважимо також, що громадянин України має право використати паспорт громадянства іншої держави для перетину кордону лише за умови позбавлення українського громадянства президентом України після видання відповідного указу.

При цьому, підстави втрати та припинення громадянства України визначені у ст. 18 та 19 Закону України «Про громадянство».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень