А якщо є друге громадянство? Чи випустять за кордон чоловіка, у якого два паспорти

У Держприкордонслужбі точно знають, що відповісти

Покидати Україну під час воєнного стану чоловіки з подвійним громадянством не мають права. У Держприкордонслужбі нагадали, в Україні існує лише одне громадянство.

Згідно з законодавством України, подвійне громадянство (тобто громадянство України та ще однієї або декількох країн) в Україні не допускається, - йдеться у повідомленні відомства.

Тобто, особа, яка має декілька громадянств, одне з яких українське, у відносинах з Україною вважається громадянином нашої держави.

Зауважимо також, що громадянин України має право використати паспорт громадянства іншої держави для перетину кордону лише за умови позбавлення українського громадянства президентом України після видання відповідного указу.

При цьому, підстави втрати та припинення громадянства України визначені у ст. 18 та 19 Закону України «Про громадянство».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень