

Забудьте про них і це покращить вам життя
У радянських людей був постійний дефіцит нових речей і люди жили в очікуванні кращих часів. Тож відкладали все найкраще на потім. Смачні цукерки для чаювання з гостями, які могли ніколи не навідатися. Модний одяг одягали тільки на великі заходи, а меблі покривали плівками та пледами, щоб вони довше залишалися новими.
Багато хто з нас з дитинства привчений все доїдати до кінця. А другі страви обов'язково їсти із хлібом. Ця звичка сформувалася у зв'язку з нестачею продовольства в СРСР і бажанням надовго вгамувати голод.
Борщ їли протягом трьох днів, поки він не закінчиться. Могли навіть їсти не найсвіжіші продукти, аби нічого не викидати.
У СРСР було важливо скрізь мати «своїх» людей і всі питання вирішувати за блатом. І досі деякі люди навіть за маленьку послугу несуть шоколадку чи каву, щоб «підкріпити» дружні стосунки.
Крім того, що найкращий одяг відкладався на важливі та рідкісні заходи, так ще була звичка носити по дому речі, які давно варто було викинути. У домашньому гардеробі були розтягнуті треники та заношений халат.
Переконання, що чужа думка важливіша за власну, міцно засіла в головах радянських людей. Вважалося нормальним перейматися тим, що подумає про людину колектив, сусіди, родичі.
Як тоді, так і сьогодні це призводить до того, що люди обмежують себе в словах та вчинках, відмовляються виявляти себе та жити вільно. Досі багато хто боїться засудження.
Джерело: Мета
Радіо Трек: НОВИНИ
«Видно здалеку»: українка назвала єдине слово, яким можна описати усіх наших у Канаді
Є майже на кожному підвіконні: кімнатна рослина, яка здатна уповільнити старіння
Життя трьох знаків Зодіаку розвернеться на 180 градусів до наступного тижня
В Україні з'явились нові 10 грн: як виглядають (ФОТО)
Три найгірші риси характеру кожного зі знаків Зодіаку
ТОП-5 «жахливих страв», які були у всіх їдальнях СРСР (ФОТО)
Коштують тисячі гривень: які ялинкові іграшки з СРСР можна дорого продати?
Які страви на Новий рік були делікатесами в СРСР: зараз – це буденність (ФОТО)
Сучасні діти такого не їдять: 5 дивних ласощів, які споживали діти у СРСР (ФОТО)
Від Коваля до Ковальова : як радянська влада «перекроювала» українські прізвища
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415