Бронежилети з українських конопель будуть легшими за кевлар, але не менш міцними (ФОТО)

Наші науковці вивели й показали новий сорт цієї рослини

Науковці НААН презентували новий сорт посівних конопель. Це сталося під час традиційного фестивалю промислових конопель «Hemp Fest», який нещодавно відбувся на Сумщині.

Фахівці Інституту сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України презентували новий сорт посівних конопель «Софія».  Зазначається, що

«Цей сорт універсальний щодо використання як волокон, так і насіння. А це подвійні можливості для розвитку різних галузей виробництва, зокрема і оборонної, що особливо важливо в нинішніх умовах.

Порох і Броня

Науковці стверджують, що технічні коноплі – це основа для виробництва пороху, який не має аналогів у світі, а також високоякісна сировина для канатів і парашутів:

«Конопляні волокна ні в чому не поступаються синтетичному кевлару, з якого виготовляють бронежилети.

 

Плити з конопель витримують постріли з бронебійних патронів, при цьому вони легші за кевларові».

Також за словами науковців, коноплі – це чи не ідеальна тканина для пошиття натурального військового одягу, спідньої білизни, яка чудово зарекомендувала себе в екстремальних умовах, коли відсутні будь-які засоби гігієни.

Нагадаємо, ми писали про те, що в Рівному планують створити технопарк з вирощення та перероблювання конопель: «Мерія планує виділити 12 га з земель м. Рівне під «конопляний технопарк» (ФОТО)»

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень